|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

INFORMACE K SOUTĚŽI PRO JUNIORY B A HLAVNÍ VĚKOVOU KATEGORII B

KDY: 19. 4. 2014 (SOBOTA)
KDE: Nové město na Moravě, Kulturní dům, adresa: Tyršova 1001
O SOUTĚŽI: jedná se o celostátní taneční soutěž Infinity dance , kterou pořádá taneční skupina M – Style
DOPRAVA: všichni pojedeme objednaným autobusem, cena bude 120,– na osobu (peníze vyberu v autobuse)
SRAZ: 7.45 hod. před DKO v Jihlavě, ODJEZD: 8 hod. od DKO v Jihlavě
PŘÍJEZD: předpokládaný konec soutěže je 19.15 hod., příjezd do Jihlavy 20.30 – 21 hod. před DKO (pozn. záleží na tom, zda se HVK dostanou do finále, pokud ne, příjezd může být i kolem 20 hod.)
STARTOVNÉ: za každého tanečníka 80,– (vyberu v autobuse), (+ 60,– Míša Freyová a Dan Vitešník za sóla), vstupné pro diváky: dospělí 60,– a děti 30,–
S SEBOU: jídlo a pití na celý den, kartičku pojišťovny!!!, bude zajištěný i bufet s občerstvením, takže je možné si něco koupit na místě
KOSTÝM: Junioři: tepláky Adidas, tričko University of Dance, červený šátek, červené boty, bílé ponožky
HVK: tepláky, modrá mikina, modré boty, černý šátek

Harmonogram soutěže:
INFINITY DANCE
8:00 – 14:00 prezence
8:30 – 9:45 prostorové zkoušky
9:45 – 9:55 porada trenérů tanečních skupin předškolní a dětské věkové kategorie( při pozdějším příjezdu Vám budou informace sděleny dodatečně )
10:00 – 10:05 Zahájení taneční soutěže
10:05 – 10:20 Předškolní věková kategorie
10:20 – 10:50 Dětská věková kategorie Street dance
10:50 – 11:00 Vyhlášení předškoláčků
11:00 – 12:20 Dětská věková kategorie
12:20 – 12:30 Dětská věková kategorie duo
12:30 – 13:30 Juniorská věková kategorie Street dance
13:30 – 14:00 Vyhlášení dětské věkové kategorie a přestávka
14:00 – 15:45 Juniorská věková kategorie a finále street dance
15:45 – 16:00 Seniorská věková kategorie
16:00 – 16:30 Sóla a dua junioři
16:30 – 17:00 Vyhlášení juniorské věkové kategorie
17:00 – 18:20 Dospělá věková kategorie
18:20 – 19:00 Sóla a dua HVK- finále street dance
19:00 – 19:15 Vyhlašování všech výsledků
19:15 předpokládaný konec soutěže

V případě nejasností nebo dotazů mě kontaktujte
S pozdravem Zuzka Pýchová (774829827, pychova.zuzana@seznam.cz)

Street Busters Talent

Ve středu 21.května se uskuteční STREET BUSTERS TALENT 2014, soutěž pro tanečníky Street Busters. Zúčastnit se mohou Děti A, Děti B, Děti Basic, Junioři A, Junioři B, Junioři B2, Junioři Basic a všechny Hvk.
Jedná se o soutěž teamů (minimální počet tanečníků: 2, maximální počet: 6). Každý team si vymyslí svoje vlastní vystoupení (choreografii), sestříhá hudbu, domluví se na kostýmy atd.
Sestavy si tanečníci budou vymýšlet a nacvičovat ve svém volném čase a ve vlastním prostoru, případně napíšeme termín mimořádného tréninku na baleťáku. Časový limit vystoupení je 2 až 4 minuty, ve vystoupení se mohou využívat všechny styly street dance.
Soutěž bude rozdělená na věkové kategorie- Děti, Junioři, Hvk. Porota bude složená z trenérek Street Busters a v závěru soutěže budou vyhlášeny nejlepší choreografie.

Připomínáme, že soutěž není povinná pro všechny tanečníky, ale je určená pro ty, kteří chtějí zkusit sami něco vytvořit a jsou ochotni tomu věnovat část svého volného času.

Prosíme všechny soutěžící, aby se do 30.dubna nahlásili u svojí trenérky.
V případě dotazů mě kontaktujte na tel: 739 302 079, na mailu: info@street-busters.cz nebo na Facebooku.

Doufáme, že vás bude co nejvíc a těšíme se na vaše vystoupení :)

Děti A- info o soutěži

Už tuto neděli vyrážíme na Mistrovství Moravy do Přerova!
Sraz v 16.00 před halou (Sportovní hala TJ Spartak, U Tenisu 16, Přerov). Naše kategorie začíná v 18.00, předpokládaný konec soutěže v 19.15. Startovné 100 korun. Pod tímto odkazem najdete i mapku, informace o vstupném, jména porotců atd. http://www.czechdance.org/index.php?…

Kvůli absenci dětí v posledních dvou týdnech musím dát jeden trénink navíc- vzhledem k obsazenosti sálů a mým tréninkům lze jen tento pátek od 14.00 do 15.00 na baleťáku (v sobotu už by děti nebyly kompletní).

Informace o sobotní soutěži- Děti A, Junioři A, Hvk A, Hvk A Youngs a Busters Ladies

Už tuto sobotu vyráží téměř 90 našich tanečníků na regionální kolo formací DANCE LIFE TOUR do Brna!

Děti A a Junioři A- odjezd v 9.45 od DKO, cena autobusu 150 korun, startovné 100 korun. Návrat dětí a juniorů zhruba v 18.00.
Začátek dětské kategorie ve 13.00 a juniorské kategorie v 16.05.

Hvk A, Hvk A Youngs a Busters Ladies- odjezd ve 14.30, cena autobusu 150 korun, startovné 100 korun. Návrat zhruba ve 22.30.
Začátek hvk v 18.50. Před­pokládaný konec soutěže ve 21.00.

Adresa: Bobycentrum Brno, Sportovní 2a, Brno

!!! Mistři České republiky ve street battle jsou Street Busters !!!

V sobotu 1.2.2014 dokázal dětský battle team Street Busters ve velké konkurenci porazit vechny své soupeře a stal se Mistrem České republiky ve street battle! Navázal tak na 2. a 1. místo podzimních pohárových soutěží tímto vynikajícím úspěchem. Na tomto úspěchu má velkou zásluhu choreografka a trenérka Verča Peroutková, protože její demo bylo vyhlášeno jako nejlepší na všech třech soutěžích. Za další velký úspěch můžeme také považovat 7.místo battle teamu HVK Busters Ladies, který postoupil do battlů ze 17 teamů z celé republiky. Velký dík tedy patří Verče, Zizoe za demo Busters Ladies, všem, kteří reprezentovali Street Busters a také všem, kteří nás přijeli z Jihlavy podpořit a udělali skvělou atmosféru

Informace k sobotní soutěži (1.února, Brno)- battle team dětí, juniorů a Busters Ladies

Místo konání: Stadion | Kulturní Centrum Babylon, Kounicova 20, 60200 Brno
Sraz v Brně v 7.15, s sebou 200 korun na startovné (100 korun solo a 100 korun team)
Začátek soutěže v 8.00
Začátek děti solo- 8.10
Začátek junioři solo- 8.50
Začátek hvk solo- 18.50
Děti demo- 12.00, vyhlášení dětské kategorie ve 14.00
Junioři demo- 12.20, vyhlášení juniorské kategorie v 18.35
Hvk demo- 15.45
Předpokládaný konec soutěže ve 22.00

Tentokrát se dopravujeme každý sám, autobus pro tak malý počet lidí, objednat nemůžeme.

Zápisy pro nové členy

Zápisy pro nové členy proběhnou v pondělí 20.ledna na baletním sále v DKO od 14.30 do 17.00.
Tentokrát jsou zápisy určeny pouze pro věkovou kategorii Junioři (narozeni 1.1.1999 až 31.12.2002) a Hvk (narozeni 31.12.1998 a dříve)!!! U kategorie Hvk se můžou přihlásit pouze ti, kteří už někdy tancovali (street dance, moderní tanec, společenský tanec atd.)
Na zápis si nemusíte brát převlečení, pouze si vás zapíšeme a předáme vám přihlášku a potřebné informace.

Ostatní věkové kategorie jsou plně obsazeny a je možné se do nich přihlásit až v září.

Budeme se na vás těšit :)

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru