|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Info o nové taneční sezóně pro naše současné tanečníky

Tak a máme tu první info pro naše současné členy :) Zatím jen v kostce, zbytek doplníme, až vše pořádně doladíme.

Někteří mě doslova bombardují ve dne i v noci a uhání mě o rozvrh tréninků..rozvrh prozatím nemáme hotový. Není úplně jednoduché zorganizovat tréninky pro 300 lidí a sladit školní rozvrhy, práci a případně dojíždění dvanácti našich trenérů. Takže prosíme o trpělivost a předběžný rozvrh najdete na webu příští týden.

Info pro kategorii Baby
První trénink pro naše nejmenší bude dle rozvrhu druhý týden v září (přesný den a čas doplníme dle rozvrhu).

Info pro kategorii Mikro
Děti, které letos patří do skupiny Mikro budou mít první trénink druhý týden v září (přesný den a čas doplníme dle rozvrhu).

S předběžným rozvrhem zveřejníme i jmenný seznam našich tanečníků, rozdělený dle věku do jednotlivých věkových kategorií, takže pokud si nejste jistí, kam spadáte, seznam vám pomůže :)

Info pro dětskou kategorii
Rozdělovací trénink pro dětskou kategorii proběhne v pondělí 3.9. od 16.00 do 18.30 na baletním sále. Seznam členů, kteří patří do dětské kategorie zveřejníme příští týden.
Rozdělovacího tréninku se MUSÍ zúčastnit VŠICHNI současní členové.
Po absolvování tréninku budou děti rozděleny do složek Děti A, Děti B a Děti Basic. Tyto tréninky jsou opravdu POVINNÉ pro každého, pokud se neomluvíte (jen ze závažných důvodů), nebudeme s vámi dále počítat a vaše místo bude zaplněno novými zájemci.
Děti Profi, které absolvovali letní soustředění, se rozdělovací tréninku neúčastní a přijdou na trénink Dětí Profi dle rozvrhu druhý týden v září.

Info pro juniorskou a hlavní věkovou kategorii
Konkurz do Juniorů Profi a Juniorů A proběhne v úterý 4.9. od 16:00 do 19:00 na baletním sále.

Konkurz do Hvk Profi a Hvk A proběhne pravděpodobně v pátek 7.9. od 17:30 do 20:30 na baletním sále. Termín musím ještě domluvit se Zizoe, tak to ještě potvrdím.

I letos budeme mít v juniorech i hvk profi složky, na které budou kladeny vysoké nároky. Vybráni budou ti nejlepší a zároveň ti, kteří na sobě z vlastní vůle neustále pracují a jsou schopni tanci z velké části podřídit svůj volný čas. Nejlepším ukazatelem je kromě taneční dovednosti i to, jestli zájemci o toto místo v létě absolvovali nějaké taneční soustředění.

Skupina Junioři Profi bude mít tři tréninky týdně, čtvrteční trénink bude s Dominem Haškem, který působí jako lektor v brněnské taneční škole B-Fresh.

Skupina Hvk PROFI bude mít v pátek tříhodinové tréninky se Zizoe a Wahem, kteří jsou jedni z nejlepších tanečníků a lektorů v ČR.

Stejně jako minulý rok platí, že do profi i áčkových složek se budou pořádat konkurzy, kterých se budou moct zúčastnit jen ti, kteří v létě absolvují nějaké taneční vzdělávání (soustředění, workshopy). Dále budou muset zájemci o áčkové týmy podepsat řád pro soutěžní složky, kde bude uvedeno např. že všichni tanečníci se musí zúčastnit všech soutěží i našich show (výjimka pouze nemoc), docházet na všechny tréninky a workshopy určené pro áčka (výjimka pouze nemoc nebo POVINNÉ školní kurzy) atd.

Pro juniory, kteří se nebudou účastnit konkurzů (nebo nebudou vybráni) platí rozdělovací tréninky, kterých se musí zúčastnit kvůli rozdělení do ostatních složek. Pokud někdo nedorazí (omluvou je pouze nemoc), nebudeme s ním dál počítat.

Rozdělovací trénink pro juniory bude ve středu 5.9. od 16.00 do 17.30 na baletním sále.

Pro všechny tanečníky hvk, kteří se nebudou účastnit konkurzu do Hvk Profi nebo Hvk A platí tréninky Hvk B. První trénink bude ruhý týden v září dle rozvrhu.

Užívejte zbytek prázdnin a těšíme se na vás:)

Zápisy pro nové členy 2018/2019

Letos vypisujeme prozatím jen jedno kolo zápisů pro nové členy, protože vzhledem k vysokému počtu našich současných tanečníků a velkému zájmu nováčků nemůžeme slíbit, že bychom mohli i v dalších kolech všechny nabrat. Pokud zjistíme, že nám naše kapacity dovolí přijmout ještě další nováčky, vypíšeme i další kola zápisů :)

Zapsat se u nás můžete v pondělí 3.září v čase od 13.00 do 16.00, nemusíte být přítomni po celou dobu, sami si zvolíte čas v tomto rozmezí. Zápisy probíhají na baletním sále v DKO (Tolstého 2, 3.patro).

Zapsat se můžete do následujících věkových kategorií:
Baby (děti narozené v roce 2013 a 2014)
Mikro (děti narozené v roce 2012)
Děti (děti narozené 1.1.2008 až 31.12.2011)
Junioři (narozeni 1.1.2004 až 31.12.2007)
Hlavní věková kategorie (narozeni v roce 2003 a dříve)- do hvk se můžete zapsat jen v případě, že už jste někdy tancovali. Nemáme totiž otevřenou čistě začátečnickou skupinu a nováčci jsou začleněni do pokročilé skupiny.

Zápis neprobíhá formou konkurzu, na zápisech tedy nebudete tancovat, opravdu se jen zapíšete.

Těšíme se na vás a přejeme hezký zbytek prázdnin :)

Info o nové taneční sezóně

Do konce týdne nahodíme info pro nové zájemce i pro naše současné tanečníky :) Sledujte web nebo naší oficiální FB stránku.

Soustředění Děti A, Děti B, Děti Basic a Mikro

Přináším slibované info o letním soustředění pro děti. Termín soustředění je 6.-10.srpna a bude probíhat formou příměstského tábora převážně na baletním sále v DKO.

Harmonogram soustředění: Každý den budeme začínat v 8.30 a děti vám předáme o půl 5. Obědy zajistíme v restauraci poblíž DKO. Děti každý den také dostanou dopolední svačinu a pití (1,5 l vody).
Na tréninzích se budou dětem střídat naši trenéři.
Soustředění je dobrou příležitostí, jak se tanečně zlepšit- budeme trénovat techniku jednotlivých stylů atd. Celkově bude kolem 12 tréninků, což je víc než za celý měsíc naší běžné taneční výuky!

Informace o placení:
Částka za celé soustředění včetně svačin, obědů a pití je 1.700 korun.
Soustředění je nutné uhradit do 20.7. Pokud byste měli problém soustředění uhradit do požadovaného termínu, dejte mi vědět a domluvíme se.

Pokud máte zájem se soustředění zúčastnit, přihlašte se do 10.7. formou sms (Veronika Peroutková: 739302079). Není potřeba vyplňovat žádnou přihlášku, počítám s tím, že se závazně přihlašujete, pokud pošlete sms.

Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr (příklad 24.9.2008 je 24092008)
Specifický symbol: 082016
Do poznámky můžete pro ulehčení napsat jméno dítěte.

Kdybyste měli jakékoliv otázky, tak mě kontaktujte na tel. 739302079, Verča Peroutková.

Soustředění Děti Profi

Tohoto soustředění se mohou (spíše měly by) zúčastnit všechny děti, které byly vybrány do kategorie Děti Profi. Termín soustředění je 30.července až 3.srpna a bude probíhat převážně na baletním sále v DKO.

Harmonogram soustředění:
Každý den budeme začínat v 8.30 a děti vám předáme o půl 5. Oběd zajistíme v restauraci poblíž DKO. Děti každý den také dostanou dopolední svačinu a pití (1,5 l vody). Minimálně na jeden den přijede dětem lektor z Prahy.
Soustředění je pro děti velmi důležité, budeme trénovat techniku jednotlivých stylů, freestyle, různé sestavičky. Součástí budou i různé soutěže a návštěva ZOO.

Informace o placení: Částka za celé soustředění včetně svačin, obědů,pití, workshopů s externím lektorem a případných vstupů je 1.900 korun.
Soustředění je nutné uhradit do 20.7. Pokud byste měli problém soustředění uhradit do požadovaného termínu, dejte mi vědět a domluvíme se.

Prosím všechny, aby mi formou sms potvrdili, zda se soustředění zúčastní a to nejdéle do 1.7.

Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr (příklad 24.9.2008 je 24092008)
Specifický symbol: 082017
Do poznámky můžete pro ulehčení napsat jméno dítěte.

Kdybyste měli jakékoliv otázky, tak mě kontaktujte. Verča Peroutková

Soustředění pro dětské kategorie

Během pár dnů tu najdete kompletní info o našich příměstských táborech :)
Soustředění Děti Profi- 30.7.-3.8.
Soustředění ostatní dětské kategorie- 6.8.-10.8.

Street Busters Talent 2018

Konečně jsme se shodli na termínu :)I letos zakončíme sezónu Street Busters Talentem, který bude v pondělí 25.června!
A co je vlastně Street Busters Talent?
Soutěž pro tanečníky Street Busters- zúčastnit se mohou všechny dětské, juniorské i hvk kategorie.
Jedná se o soutěž teamů (minimální počet tanečníků: 2, maximální počet: 6). Každý team si vymyslí svoje vlastní vystoupení (choreografii), sestříhá hudbu, domluví se na kostýmy atd. Sestavy si tanečníci budou vymýšlet a trénovat ve svém volném čase a ve vlastním prostoru, případně napíšeme termín mimořádného tréninku na baleťáku. Časový limit vystoupení je 1:30 až 4 minuty, ve vystoupení se mohou využívat všechny styly street dance.
Soutěž bude rozdělená na věkové kategorie- Děti, Junioři, Hvk, případně při větší účastni i výkonnostně.
Porota bude složená z lektorů Street Busters a v závěru soutěže budou vyhlášeny nejlepší choreografie.
Připomínáme, že soutěž není povinná pro všechny tanečníky, ale je určená pro ty, kteří chtějí zkusit sami něco vytvořit a jsou ochotni tomu věnovat část svého volného času.
Prosíme všechny soutěžící, aby se do 17.června nahlásili u svých trenérů.

V případě dotazů mě kontaktujte na tel: 739 302 079, na mailu: info@street-busters.cz nebo na Facebooku.

Začátek akce v 17.00, na Malé scéně v DKO (za vrátnicí vlevo). Sraz tanečníků v 16.00.

Doufáme, že vás bude co nejvíc a těšíme se na vaše vystoupení :)

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru