|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Jak řešit problém s registrací?

Pokud má někdo z vás opakovaný problém s registrací do fóra a následně s přihláškou, nejlepší je kontaktovat webmastera(webmaster@hotovo.net) – viz odkaz dole na stránce vedle radia a mailu. Napište mu přihlašovací jméno a heslo a krátký popis problému,pomů­že vám.

Přihláška :o)))

Upozorňuju, že zatím je přihláška jen pro staré členy! U nových zájemců jí zatím nebudeme brát v potaz, vyčkejte na další instrukce.

Takže jdeme na to. Popíšu vám v bodech, jak vyplnit přihlášku:

1. Přihlásit se – login a heslo

2. Klikni na nastavení – objeví se formulář, který jste vyplnili při registraci do fóra, vedle je nový odkaz Chci se stát členem

3. Klikni na Chci se stát členem – objeví se nový formulář, kde vyplníte další údaje – adresa, datum narození, v jaké jsi byl složce HDF a v případě mladších 15 let i kontaktní údaje na zákonného zástupce(rodiče)

4. Klikni na Uložit změny – objeví se Změna byla uložena – chceš vytisknout přihlášku?

5. Klikni na chceš vytisknout přihlášku? – objeví se náhled přihlášky člena, zkontroluj všechny údaje a pokud chceš vytisknout přihlášku:

6. Klikni na vytisknout přihlášku – a vytiskne se ti přihláška :o)

Pokud jsi se dostal(a) až sem, je to v pohodě, jinak pište.

Podepsané přihlášky(u mlad­ších 15 let od rodičů) doneste na první trénink. Pokud nemáte možnost si přihlášky vytisknout, nahlaste to svým trenérkám, pokud nemáte možnost vyplnit přihlášku po internetu, doneste trenérkám nebo na informační schůzky lístečky s kontaktními údaji.
Nezapomeňte vyplňovat údaj V jaké složce jsi byl(a) v HDF. Bude to jednodušší při rozřazovacích trénincích.

Ahojky gang-boss

Vysvětlení :-)

Vzhledem k tomu, že ne všichni správně pochopili informační schůzky, píšu znovu a po lopatě. Schůzky jsou určené pro rodiče a děti(které mají zájem s zúčastnit, nebo jimbylo 18), ale jen členů(bývalých) HDF.

!!! Informační schůzky !!!

pondělí 1.9.2008 proběhne od 18:00 na baleťáku informační schůzka pro Hvk A, B. Je to důležité, dostavte se v co největším počtu!
úterý 2.9.2008 proběhnou schůzky pro ostatní věkové kategorie:
16:00–17:00 – Bejbiny, špunti, Mikro
17:00–18:00 – Děti A, B
18:00–19:00 – Junioři A, B, C

Zdůrazňuji, že se jedná o schůzky pouze pro členy(bývalé) HDF! Pro nové členy informace připravujeme a včas zveřejníme na našem webu.

Další důležitou informací je, že ve středu 3.9. a ve čtvrtek 4.9. proběhnou za účasti trenérek na baleťáku rozřazovací tréninky do jednotlivých složek dle věku a výkonnosti. Tréninky jsou povinné pro všechny! Bližší informace a časy se dozvíte na schůzkách, případně zde na webu.

Předběžný rozvrh

Zveřejnili jsme zatím !předběžný! rozvrh. Je určený hlavně pro trenérky, aby si dokázaly uspořádat svůj čas. Je možné, že dojde ještě k nějakým změnám, proto trenérky pište, ať máme rozvrh co nejdříve uzavřený!

Jak to bude v září?

Pro staré členy:
Nepropadejte panice, připravujeme v hrubých rysech rozvrh, máme potvrzený „odborák“ – baleťák i studio(céčko), první týden v září proběhnou rodičovské schůzky a druhý týden by již měly začít treninky. Vše ještě upřesníme – sledujte stránky :-)
Pro nové členy:
Také vydržte, musíme počkat, kolik nám po prázdninách přijde členů a teprve potom budeme moct doplňovat. Formu se ještě dozvíte, s největší pravděpodobností to bude konkurz, kapacita je omezená!
Pro všechny:
Užívejte si poslední týden prázdnin a potom hurá, začne nový taneční rok, tak s chutí do toho. Ahojky

Rozvrh

V sekci Rozvrh je pro připomenutí stav z roku 2007/2008.V horní části je tabulka připravovaného rozvrhu pro rok 2008/2009. V žádném případě zatím neplatí! Rozvrh budeme dolaďovat až v září!

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru