|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Vánoční show STREET BUSTERS: Time (INFO PRO TANEČNÍKY)

Sobota se nám blíží a s ní i naše vánoční show!
Generálka bude tentokrát i v pátek (už s kostýmy a na divadelním sále) v následujících časech:
15.30–16.30 Baby 1,2
15.30–17.00 Mikro
16.00–18.00 Děti A, B, Basic
17.00–19.00 Junioři A, B, Basic
18.00–20.00 Hvk A, B, Busters Ladies
Sraz na céčku.

V sobotu dopoledne je pro všechny tanečníky kromě Baby POVINNÁ generálka od 10.00 do 12.00. Pak každý odchází (sám) na oběd. Sraz pro všechny ve 13.45 a všichni zůstávají s trenérkami v DKO až do skončení večerní show (přibližně 20.00). Svačinu a pití s sebou.

Harmonogram nedělní soutěže v Praze

Sraz před halou: 7.30
Místo konání: Sokol Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 8.15
SOLO JUNIOŘI PŘEDKOLO 8.20
SOLO DĚTI PŘEDKOLO 9.40
SOLO JUNIOŘI MEZIKOLO 10.20
SOLO DĚTI OSMIFINÁLE 10.35
SOLO JUNIOŘI OSMIFINÁLE 11.05
SOLO DĚTI ČTVRTFINÁLE 11.35
SOLO JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 11.50
SOLO DĚTI SEMIFINÁLE 12.05
SOLO JUNIOŘI SEMIFINÁLE 12.10
SOLO DĚTI O 3. MÍSTO 12.20
SOLO DĚTI FINÁLE 12.25
SOLO JUNIOŘI O 3. MÍSTO 12.30
SOLO JUNIOŘI FINÁLE 12.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI+JUNIOŘI SOLO + OBĚD 12.40
TEAM DĚTI DEMO 13.00
TEAM JUNIOŘI DEMO 13.15
TEAM DĚTI SEMIFINÁLE 13.55
TEAM JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 14.10
TEAM DĚTI O 3. MÍSTO 14.35
TEAM DĚTI FINÁLE 14.40
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI TEAM 14.50
TEAM DOSPĚLÍ DEMO 15.00
TEAM JUNIOŘI SEMIFINÁLE 16.10
TEAM DOSPĚLÍ ČTVRTFINÁLE 16.25
TEAM DOSPĚLÍ SEMIFINÁLE 16.50
TEAM JUNIOŘI O 3. MÍSTO 17.05
TEAM JUNIOŘI FINÁLE 17.15
TEAM DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 17.25
TEAM DOSPĚLÍ FINÁLE 17.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JUNIOŘI+DOSPĚLÍ TEAM 17.45
SOLO DOSPĚLÍ Ž PŘEDKOLO 17.55
SOLO DOSPĚLÍ M PŘEDKOLO 18.55
SOLO DOSPĚLÍ Ž MEZIKOLO 19.20
SOLO DOSPĚLÍ M OSMIFINÁLE 19.35
SOLO DOSPĚLÍ Ž OSMIFINÁLE 20.05
SOLO DOSPĚLÍ Ž ČTVRTFINÁLE 20.35
SOLO DOSPĚLÍ M ČTVRTFINÁLE 20.50
SOLO DOSPĚLÍ Ž SEMIFINÁLE 21.05
SOLO DOSPĚLÍ M SEMIFINÁLE 21.15
SOLO DOSPĚLÍ Ž O 3. MÍSTO 21.20
SOLO DOSPĚLÍ Ž FINÁLE 21.25
SOLO DOSPĚLÍ M O 3. MÍSTO 21.30
SOLO DOSPĚLÍ M FINÁLE 21.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DOSPĚLÍ SOLO 21.40
UKONČENÍ SOUTĚŽE 21.45

Vánoční show Street Busters: TIME

Naše vánoční show s názvem Street Busters: TIME se uskuteční v sobotu 13.prosince. A tentokrát se spoustou změn!
Představení budou opět dvě (odpolední v 15.00 a večerní v 18.00) a poprvé v historii Street Busters bude naše show probíhat v Divadelním sále v DKO. Tancovat budou všichni naši tanečníci od maličkých čtyřletých dětí až po dospělé, tentokrát však celá show bude mít jiný koncept, než jste zvyklí. Těšit se můžete na jedinečnou show plnou překvapení!

Předprodej vstupenek od úterý 25.11. v Před­prodeji vstupenek v DKO. Bližší info najdete pod tímto odkazem: http://www.dko.cz/…rs-time.html?…

Harmonogram nedělní soutěže Street Battle Brno (19.10.)

Sraz před halou 8.15

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 9.00
SOLO JUNIOŘI PŘEDKOLO 9.05
SOLO DĚTI PŘEDKOLO 9.55
SOLO JUNIOŘI OSMIFINÁLE 10.30
SOLO DĚTI OSMIFINÁLE 11.00
SOLO DĚTI ČTVRTFINÁLE 11.30
SOLO JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 11.45
SOLO DĚTI SEMIFINÁLE 12.00
SOLO JUNIOŘI SEMIFINÁLE 12.05
SOLO DĚTI O 3. MÍSTO 12.15
SOLO DĚTI FINÁLE 12.20
SOLO JUNIOŘI O 3. MÍSTO 12.25
SOLO JUNIOŘI FINÁLE 12.30

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI+JUNIOŘI SOLO + OBĚD 12.35

TEAM DĚTI DEMO 13.00
TEAM JUNIOŘI DEMO 13.25
TEAM DOSPĚLÍ DEMO 13.55
TEAM DĚTI SEMIFINÁLE 14.35
TEAM JUNIOŘI SEMIFINÁLE 14.50
TEAM DOSPĚLÍ SEMIFINÁLE 15.05
TEAM DĚTI O 3. MÍSTO 15.20
TEAM DĚTI FINÁLE 15.25
TEAM JUNIOŘI O 3. MÍSTO 15.35
TEAM JUNIOŘI FINÁLE 15.45
TEAM DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 15.55
TEAM DOSPĚLÍ FINÁLE 16.05

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TEAM 16.15

SOLO DOSPĚLÍ Ž PŘEDKOLO 16.30
SOLO DOSPĚLÍ M PŘEDKOLO 17.05
SOLO DOSPĚLÍ Ž OSMIFINÁLE 17.15
SOLO DOSPĚLÍ Ž ČTVRTFINÁLE 17.45
SOLO DOSPĚLÍ M ČTVRTFINÁLE 18.00
SOLO DOSPĚLÍ Ž SEMIFINÁLE 18.15
SOLO DOSPĚLÍ M SEMIFINÁLE 18.25
SOLO DOSPĚLÍ Ž O 3. MÍSTO 18.30
SOLO DOSPĚLÍ Ž FINÁLE 18.35
SOLO DOSPĚLÍ M O 3. MÍSTO 18.40
SOLO DOSPĚLÍ M FINÁLE 18.45
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DOSPĚLÍ SOLO 18.50

UKONČENÍ SOUTĚŽE 19.00

Info o nedělní soutěži- battle team Děti A, Junioři A a Busters Ladies

Už v neděli vyrážíme na první soutěž v letošní taneční sezóně. Doprava na soutěž je kvůli nízkému počtu tanečníků individuální. Bližší informace doplníme po obdržení harmonogramu, ale předběžně počítejte s tím, že sraz v Brně bude kolem 8 hodiny.
Místo konání: TJ Sokol, Kounicova 20, 602 00 Brno

Info pro juniorskou a hlavní věkovou kategorii

Oproti předchozím tanečním sezónám nás od září čeká velká změna- do složek Junioři A, Hvk A a Busters Ladies se budou pořádat konkurzy,kterých se budou moct zúčastnit jen ti, kteří v létě absolvují nějaké taneční vzdělávání (soustředění, workshopy). Dále budou muset zájemci o áčkové týmy podepsat řád pro soutěžní složky, kde bude uvedeno např. že všichni tanečníci se musí zúčastnit všech soutěží i našich show (výjimka pouze nemoc), docházet na všechny tréninky a workshopy určené pro áčka (výjimka pouze nemoc nebo POVINNÉ školní kurzy), částka za kostým atd.

Konkurz do Juniorů A proběhne ve čtvrtek 11.9. na baleťáku v čase 16.00–17.30.

Konkurz do Hvk A proběhne v pátek 12.9. na baleťáku v čase 17.30–19.00.

Pro juniory a hvk, kteří se nebudou účastnit konkurzů (nebo nebudou vybráni) platí rozdělovací tréninky, kterých se musí zúčastnit kvůli rozdělení do ostatních složek. Pokud někdo nedorazí (omluvou je pouze nemoc), nebudeme s ním dál počítat.

Rozdělovací trénink pro juniory proběhne v pátek 12.9. na baleťáku v čase 16.00–17.30.

Rozdělovací trénink pro hvk proběhne v pondělí 15.9. na baleťáku v čase 18.30–20.00.

Zápisy pro nové členy

2.kolo zápisů pro nové členy proběhne v pondělí 8.9. od 16.00 do 18.00 na baletním sále v DKO. Tentokrát pouze pro kategorie Baby (děti narozené v roce 2009 a 2010) a Děti (děti narozené 1.1.2004 až 31.12.2007).
Pro přihlášku a první info se můžete zastavit kdykoliv v tomto čase.

Těšíme se na vás :)

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru