|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > forum

Verunka 26. 11. 2010, 11.25:46

A nechápu vaší větu "Kdyby se něco stalo, mají mít dospělý doprovod" ??? O vaše děti je tam postaráno po celou dobu. Na starosti je má Kamča s Marký, kterým chodí na pomoc ještě další "tetičky" na hlídání. Děti sedí pohromadě a sami nikam nechodí. Ale jak jsem řekla, v sobotu se zastavím na trénink a tam se do mě můžete pustit. Ráda si vyslechnu vaše názor a povím ty svoje.

26. 11. 2010, 10.35:33

A co se týče těch volných vstupenek.. Výjimku by potom mohl chtít každý z různých důvodů.. Šance si koupit lístky byla pro všechny úplně stejná a tudíž spravedlivá..!

26. 11. 2010, 10.33:38

Promiňte, že se míchám do rozhovoru, ale připadá mi, že spíše Vy se neumíte vžít do situace organizátorů... Chtěla bych vidět aspoň jednoho z Vás, kdo by to zorganizoval mnohem lépe a věnoval tomu tolik času, jako věnuje rodina Peroutkových.. Myslím, že by se nenašel ani jeden.. Měli byste jim děkovat!

Verunka 26. 11. 2010, 10.07:35

V sobotu přijdu na váš trénink a promluvíme si o tom tam. Do vaší kůže se určitě vžít umím, to že je mi 25 let, neznamená, že nic nechápu! A představte si, že jsem byla i malé dítě (které tancovalo), takže chápu, jak je důležité mít u sebe rodiče! Dokonce se dokážu vžít i do kůže lidí, kteří stáli hodinu frontu, aby si koupili vstupenky...Také jste měli takovou možnost. Pokud znáte nějakou jinou organizaci, která to má skvěle zvládnuté z hlediska taneční výuky, organizace a platí se tam menší školné, tak nechápu, proč tedy nezvolíte ji, když se vám u nás tolik nelíbí a máte pocit, že pro své členy neděláme dost. A ještě jedna věc- pracujeme na tom, aby se příště na Promo show dostali všichni zájemci. Ale rozhodně to nebude tak, že každý rodič kategorie Baby dostane jednu vstupenku. To samé by mohli říct rodiče i šestiletých dětí atd. A navíc mi bylo řečeno, že rodiče z Baby vůbec nezajímají ostatní vystoupení, že je zajímá jen aby viděli své dítě a pak chtějí co nejdřív pryč. To znamená, že zarezervujeme 40 lístků pro kategorii Baby a po deseti minutách se zvedne 40 lidí a odejde??? A co třeba ti, které zajímají i ostatní vystoupení? Tak se to řešit nebude. A nebojte, máme pro vás vymyšlené už jiné řešení, abyste své děti viděli vystupovat. Tak z nás prosím nedělejte terč pomluv kvůli tomu, že se jednou něco nepovedlo.

26. 11. 2010, 09.55:05

prosím o 1 vstupenku

Zdravím, syn bude vystupovat poprvé, bohužel neodhadla jsem rychlost vyprodání. Pokud by někdo třeba ze zdravotních důvodů nemohl jít, ráda vstupenku odkoupím. Předem děkuji Marcela Havlíková tel.604 546 670

Tomas 26. 11. 2010, 09.38:52

musím reagovat

Vím o čem tu mluvíte a týká se to většina maminek mi co máme 4 leté děti si myslíme že jako by u takto malých dětí rodiče měli být,děti za prvé rodiče hledají,za druhé kdyby se něco stalo mají mít dospělý doprovod tudíž nechápem proč nemůže dítě dostat aspon jeden lístek na hlavu aby mělo jednoho z rodičů při sobě.Za další platíme dost aby sme se tedy po tom co děti chodí tancovat dočkali aspon toho co se naučili a mohli to shlédnout i v jiných organizací to funguje tak že rodiče jejichž děti navštěvují klub mají lístek na osobu a zbytek si dokupují jen tady to nelze jak bylo řečeno vžijte se do kuže těch malých dětí jak jim bude když tam jiný děti mají rodiče a oni ne,vystupují před tolika lidma atd.Je těžké vést takovou organizaci,která vyžaduje dost času,usílí a jiných věcí,ale není to domyšlené.Bohužel se nám nelíbí toot jednání a navíc ještě z člověka udělají nakonec toho co si za vše může sám.Je to smutné protže kdžy chci mít takový klub tka musím udělat vše proto aby členi byli spokojeni a myslet na to aby ty nejmenší děti měli to co potřebují...mohlo by se tu diskutovat hodiny a hodiny ale zdá se že slečna bude mít stále svůj názor a nevžije s edo kůže dětí ani rodičů....což ej dost smutné když vedu takový kroužek

Verunka 25. 11. 2010, 11.56:53

Vstupenky na Street Busters Promo show 2010

Nedá mi to a musím reagovat na stížnosti ohledně SB Promo show 2010. Nejdříve k informacím o předprodeji- datum předprodeje jsme sem napsali už 10.11.(fórum) a podrobné info jsme dali do aktualit ve čtvrtek 18.11. Navíc každá trenérka upozorňovala své svěřence (nebo i rodiče), že mají sledovat stránky a že tady informace najdou. Neustále připomínáme, že je potřeba na stránky koukat- jsou tu i jiné důležité informace! Dokonce jsme sem napsali i Prodejní dobu, tak nechápu, proč tam někteří stojí v 16.00, když zavírají v 15.30 (a je to samozřejmě napsáno i na dveřích Předprodeje)a pak si stěžují, že tam paní nebyla. Každý měl stejnou možnost vstupenky koupit!!! Vím i o případech, že rodiče byli v práci a tak poprosili buď někoho z rodiny nebo jiné rodiče, aby jim vstupenky koupili. Je pro nás dost smutný postoj rodičů, kteří pomlouvají, že za to můžeme my a že to máme špatně vymyšlené. Z hlediska organizace se stále učíme a už od začátku vymýšlíme, jak Promo show, co nejlépe vymyslet, aby byla většina spokojena. Někteří si vůbec nedokážete představit, co ta ORGANIZACE vůbec obnáší a kolik je za tím úsilí a dohadů!!! Dokážete nabídnout lepší řešení??? Postavíte snad někdo větší sál než je v DKO??? Nebo doplatíte někdo pronájem sálu, když Promo show uděláme dvakrát a nepřijde dostatek lidí??? Tyto neustálé stížnosti (nejen na Promo show) nás odrazují od toho, abychom tuto činnost dále dělali...ale my se nedáme...jsme totiž rádi, že můžeme poskytovat zájmovou činnost pro tolik lidí. A vy byste mohli pochopit, že děláme všechno pro to, aby byli všichni co nejvíce spokojeni a aby všechno bylo lepší a lepší!

Verunka 24. 11. 2010, 18.31:23

Pro Juniory Basic 2

Ahojky, nezapomeňte na trénink v pátek od 17.00 do 18.30 Připomínám, že se to týká jen Juniorů Basic 2, to znamená těch, co mají trénink v pondělí od 17.00 do 18.30

Verunka 22. 11. 2010, 20.31:48

Vstupenky na Street Busters Promo show 2010

Za dnešek bylo prodáno 320 vstupenek, takže kdo jste je ještě nekoupili, neváhejte a běžte tam co nejdříve Je možné, že budou během pár dní prodány VŠECHNY!

Verunka 22. 11. 2010, 10.11:12

Vstupenky na Street Busters Promo show 2010

Nezapomeňte, že od dnešního dne se prodávají vstupenky na Street Busters Promo show 2010.!

Verunka 22. 11. 2010, 10.09:08

Pro Pecinovi

Jelikož jste Romču nezaregistrovali, když se přihlásila do klubu, musela jsem jí zaregistrovat sama. A teď jste pravděpodobně provedli registraci podruhé. Kontakt na webmastera máte samozřejmě dole na stránkách.

22. 11. 2010, 09.33:25

Registrace - Romča Pecinová

nevím o tom, že bych se registroval dvakrát, či vícekrát, takže vás poprosím o kontakt na webmastera. Děkuji

Verunka 18. 11. 2010, 13.35:52

Pro Pecinovi

Do fóra jednotlivých složek se dostanou jen členové, kteří jsou řádně zaregistrovaní na stránkách a mají odevzdanou přihlášku. Dále platí, že přístup do fóra je jen s první registrací- pokud jste se zaregistrovaní již podruhé, tak se tam nedostanete. Napište webmasterovi a ten váš problém vyřeší.

18. 11. 2010, 07.47:34

dotaz na Sabču Solničkovou, případně vedení

Ač jsme se s Romankou zaregistrovali, tak se mi stránka http://www.street-busters.cz/forum-deti-basic.php stále neotevírá (píše - jen pro členy). Kde mám tedy stáhnout hudbu, aby mohla Romča doma trénovat? Díky Zbyněk Pecina

15. 11. 2010, 23.04:05

vzkaz pro HVK B- středeční trénink

Ahojky. tak trénink bude od 17:00 do 18:30 dřív to bohužel nejde.. a potom zase dáme tu hoďku, kdo něco neumí.. takže do půl8.. ju?

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru