Street Busters

VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY, ZAHÁJENÍ PROVOZU VE STUDIU

21. 5. 2021

Zdravíme všechny naše tanečníky i rodiče a máme pro vás konečně dobré zprávy- od pondělí 24.května můžeme zahájit tréninky v našem studiu. 

 

Vzhledem k aktuálním opatřením musíme upravit běžný rozvrh a k tomu potřebujeme znát přesný počet tanečníků v každé skupině. Někteří se neúčastnili online lekcí a proto nevíme, jestli s nimi máme přesto i nadále počítat. Proto bychom chtěli poprosit úplně všechny, kteří budou nadále pokračovat, aby vyplnili na našem webu přihlášku (https://www.street-busters.cz/prihlaska). Díky tomu budeme mít přehled, jaké jsou počty v jednotlivých skupinách a zároveň budeme mít aktuální kontakty. Nadále pak budeme rozesílat info jen těm, kteří vyplnili přihlášku a to prostřednictvím emailu. Moc prosíme, abyste nám přihlášky vyplnili do sobotního večera (do 18.00), abychom mohli v neděli dopoledne zveřejnit rozvrh. 

 

Během neděle zašleme na vyplněný email podrobné info k následujícímu týdnu včetně pokynům k aktuálním opatřením, která budeme muset ve studiu dodržovat. Zároveň zašleme formulář čestného prohlášení, který bude nutné doložit na každém tréninku. Info najdete jako vždy i v Sekci pro členy nebo v aktualitách. 

 

Moc děkujeme a na všechny se moc těšíme, Verča a Klárka Peroutkovy