Street Busters

INFORMACE PRO NAŠE SOUČASNÉ TANEČNÍKY

29. 8. 2021

Milí tanečníci a rodičeheart

V sekci pro členy najdete kompletní informace k zahájení nové taneční sezóny. Stejné info jsme zaslali všem našim členům i na mail. Omlouváme se, pokud email dorazil někomu vícekrát, testujeme nový informační systém na našem webu. 

Vzhledem k některým dotazům doplňujeme informaci, že pro naše současné členy neplatí zápisy pro nováčky.

 

Přihlášky (prodloužení členství)

Letos budou všichni naši členové vyplňovat přihlášky (prodloužení členství) prostřednictvím online přihlášky na našem webu:

https://www.street-busters.cz/prihlaska

Přihlášky vyplňujte od 1.9. 2021 po absolvování rozdělovacího tréninku. V přihlášce zaškrtněte skupinu, do které jste byli po rozdělovacím tréninku zařazeni. Po odeslání přihlášky obdržíte na mail kompletní informace k platbě včetně QR kódu pro pohodlnější možnost platby. V případě nesrovnalostí nás prosím kontaktujte. 

Vzhledem k nové online variantě přihlašování nebudeme letos vybírat přihlášky v tištěné formě.

Pokud letos spadáte do skupin Baby, Mikro nebo Děti Mini, prosíme o vyplnění přihlášky co nejdříve (od 31.8.2021), abychom věděli přesné počty v jednotlivých skupinách.

Všichni tanečníci, kteří se zúčastní rozdělovacího tréninku, budou ještě tentýž den kontaktováni o zařazení prostřednictvím mailu, který uvedli v online přihlášce v červnu. V případě, že vám mail o zařazení nedorazí do 21.00 v den tréninku, dejte nám prosím vědět. 

 

Informace k testování zveřejníme během zítřka v sekci pro členy. 

 

Těšíme se na vásheart