Street Busters

Opatření ve studiu

15. 11. 2021

Tento týden probíhají tréninky normálně. Výjimkou je středa 17.11.2021, ve státní svátek tréninky neprobíhají.

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci apelujeme na všechny, aby dbali zvýšené opatrnosti a prosíme o dodržování následných opatření:

  • V případě, že zjistíte, že je Vaše dítě pozitivní na Covid-19, ihned nás kontaktujte, abychom mohli reagovat co nejrychleji.
  • Do studia mají přístup pouze osoby nevykazující jakékoliv známky respiračního nebo jiného infekčního onemocnění. Už jsme měli na tréninku i děti, které měli “jen” rýmu, ze které se po pár dnech vyklubal Covid a také se nám v uplynulých týdnech stávalo, že jsme měli na tréninku děti s velkým kašlem. Vzhledem k současné situaci k tomuto budeme přistupovat přísněji. V případě že děti trpí celoročně alergií a mají téměř permanentně kašel a rýmu, doneste nám prosím potvrzení od lékaře.
  • Prosíme o dodržování karantény v případě rizikového kontaktu s covid pozitivním a to i v případě, že vás oficiálně nekontaktovala hygiena, která vzhledem k náporu nestíhá. Zároveň prosíme i všechny očkované, aby v případě kontaktu s pozitivním absolvovali PCR test a vyloučili tak možnou nákazu a eventuálně přenos na někoho dalšího. Bohužel aktuálně řešíme, že máme pozitivního očkovaného trenéra, takže je evidentní, že i u očkovaných je opatrnost na místě.
  • Ve společných prostorách studia (recepce, šatny, toalety) jsou všichni povinni nosit respirátor
  • Prosíme, aby rodiče maximálně omezili pohyb ve studiu. V případě, že budou rodiče ve studiu zůstávat během tréninku dětí, platí pro ně také povinnost mít po celou dobu respirátor a zároveň nesmí vykazovat jakékoliv známky respiračního nebo jiného infekčního onemocnění.

Děkujeme všem za důkladné přečtení a dodržování opatření:)

Věříme, že tímto můžeme minimalizovat riziko nákazy nebo případných karantén.