Street Busters

OPATŘENÍ VE STUDIU OD 22.11.2021

22. 11. 2021

Každý den pozorně sledujeme, jestli pro naši taneční školu nenastane nějaká změna co se týče nových opatření.

Aktuálně pro nás naštěstí stále platí, že jako sport organizovaný sportovními svazy, nemusíme vyžadovat potvrzení o očkovaní, prodělané nemoci ani potvrzení o negativním výsledku PCR testu. Podrobné znění najdete pod přiloženým odkazem.

https://czechdance.org/2021/11/18/novinky-v-opatrenich-od-22-11-2/

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci apelujeme na všechny, aby dbali zvýšené opatrnosti a prosíme o dodržování následných opatření:

  • Od 22.11. maximálně omezujeme pohyb osob v našem studiu. Rodičům malých dětí bude umožněna pouze asistence u převlékání, ale nebude možné se v průběhu tréninků zdržovat ve studiu. Prosíme, abyste děti přivedli maximálně 10 minut před začátkem tréninku a přicházeli pro ně, až těsně před koncem tréninku.
  • V případě, že zjistíte, že je Vaše dítě pozitivní na Covid-19, ihned nás kontaktujte, abychom mohli reagovat co nejrychleji. Dejte, prosím, vědět i v případě, že vyšel pozitivně antigenní test ve škole a čekáte na oficiální výsledek PCR testu.
  • Do studia mají přístup pouze osoby nevykazující jakékoliv známky respiračního nebo jiného infekčního onemocnění. Už jsme měli na tréninku i děti, které měli “jen” rýmu, ze které se po pár dnech vyklubal Covid a také se nám v uplynulých týdnech stávalo, že jsme měli na tréninku děti s velkým kašlem. Vzhledem k současné situaci k tomuto budeme přistupovat přísněji. V případě že děti trpí celoročně alergií a mají téměř permanentně kašel a rýmu, doneste nám prosím potvrzení od lékaře.
  • Prosíme o dodržování karantény v případě rizikového kontaktu s covid pozitivním a to i v případě, že vás oficiálně nekontaktovala hygiena, která vzhledem k náporu nestíhá. Zároveň prosíme i všechny očkované, aby v případě kontaktu s pozitivním absolvovali PCR test a vyloučili tak možnou nákazu a eventuálně přenos na někoho dalšího. Bohužel aktuálně řešíme, že máme pozitivního očkovaného trenéra, takže je evidentní, že i u očkovaných je opatrnost na místě.
  • Ve společných prostorách studia (recepce, šatny, toalety) jsou všichni povinni nosit respirátor

Děkujeme všem za důkladné přečtení a dodržování opatření:)

Věříme, že tímto můžeme minimalizovat riziko nákazy nebo případných karantén.