Street Busters

Předběžné info k soutěži formací 10.4.2022

29. 3. 2022

Po třech letech vyrážíme na soutěž formací, kde nás bude reprezentovat 110 našich tanečníků:) Soutěžit nám budou skupiny Děti V, Děti A, Junioři Profi, Junioři A, Hvk Profi Youngs, Hvk Aheart

Moc se těšíme, že spolu konečně strávíme soutěžní den a užijeme si atmosféru, která nám moc chyběla!

 

Pro všechny skupiny bude zařízena autobusová doprava na cestu tam i zpět. Máme objednané tři autobusy a cenu rozpočítanou na celkový počet tanečníků, takže nebude možné se domlouvat na to, že by se někdo raději dopravoval individuálně. Způsobilo by nám to velké komplikace.

Místo odjezdu a příjezdu: Dům kultury, Tolstého 2

Cena autobusu: 250 korun

 

Co se týče času odjezdů, vše upřesníme do konce týdne. Zatím stále čekáme na harmonogram od organizátorů soutěže.

 

Všichni soutěžící budou hradit registrační poplatek do taneční organizace CDO, který je 300 korun a je platný do konce roku 2022. Bez tohoto poplatku bychom na všech soutěžích hradili dvojnásobné startovné.

Startovné na regionální kolo je 150 korun.

 

Prosíme tedy všechny soutěžící, aby do středy 6.dubna uhradili u svých trenérů 700 korun.

 

Místo konání soutěže: ZONER Boby Hall, Sportovní 2 a, Brno 602 00

Cena vstupného: 300 korun

Máme možnost objednat vstupenky za zvýhodněnou cenu 250 korun (při odběru minimálně 20 kusů za náš klub). V případě že byste měli o zvýhodněné vstupné zájem, dejte nám vědět do středy 6.dubna prostřednictvím mailu info@street-busters.cz. Po tomto datu vás budeme kontaktovat, jestli budeme mít dostatečný počet kusů, abychom mohli mít zvýhodněnou cenu vstupenek a domluvíme se případně na platbu a předání.