Street Busters

Kompletní info k soutěži formací 10.4.2022

5. 4. 2022

Nedělní soutěž se blíží a tak prosíme o důkladné přečtení všech informací :) Podle předběžného hramongramu jsme dali dohromady časy odjezdů autobusů. Finální harmonogram soutěže bychom měli obdržet ve čtvrtek, ale počítáme s tím, že na odjezdy autobusů by případné menší změny neměly mít vliv.

Časy odjezdů:

9:30- Děti A a Děti V

11:00- Junioři A a Junioři Profi

13:00- Hvk A a Hvk Profi Youngs

 

Místo odjezdu a příjezdu: Dům kultury, Tolstého 2

Cena autobusu: 250 korun

 

První autobus je plný, takže není možné, aby s námi jel navíc někdo z rodičů. Ve druhém autobuse máme volných 13 míst a odjezd je načasovaný tak, aby se stihly obě dětské kategorie, takže se může nahlásit někdo z rodičů. Jen odjezd z Brna je u obou pozdějších autobusů až po skončení soutěže tedy kolem 20:30. Je možné, že se uvolní místo na zpáteční cestě i v autobuse s dětmi, který bude odjíždět po vyhlášení odpoledního bloku kolem 17:00, ale nemůžeme to zaručit. V posledním autobuse s odjezdem ve 13:00 z Jihlavy, máme volných 20 míst na cestu tam i zpět.

 

V případě že by měl někdo zájem o místo v autobuse jako doprovod, dejte nám prosím vědět do pátku 8.dubna.

 

Pro všechny skupiny bude zařízena autobusová doprava na cestu tam i zpět. Máme objednané tři autobusy a cenu rozpočítanou na celkový počet tanečníků, takže nebude možné se domlouvat na to, že by se někdo raději dopravoval individuálně. Způsobilo by nám to velké komplikace.

 

Všichni soutěžící budou hradit registrační poplatek do taneční organizace CDO, který je 300 korun a je platný do konce roku 2022. Bez tohoto poplatku bychom na všech soutěžích hradili dvojnásobné startovné.

Startovné na regionální kolo je 150 korun.

 

Prosíme tedy všechny soutěžící, aby do středy 6.dubna uhradili u svých trenérů 700 korun.

 

 

Místo konání soutěže: ZONER Boby Hall, Sportovní 2 a, Brno 602 00

Cena vstupného: 300 korun

Někteří si u nás rezervovali vstupenky za zvýhodněnou cenu přes mail, vstupenky budou k vyzvednutí v pátek 8.dubna na recepci našeho studia v čase 15.00 až 19.00. Úhradu prosíme v hotovosti.

 

PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM