Street Busters

Dnes začíná předprodej vstupenek na naší divadelní show Street Busters: Československá edice

27. 11. 2023

Předprodej

Předprodej vstupenek na naší divadelní show bude zahájen dnes v pondělí 27.11.2023 ve 20:00 prostřednictvím portálu smsticket. 

 

Budete si moci vybrat, jaký termín a čas show se vám nejvíce hodí :) Jedná se o stejné programy, které kvůli velké návštěvnosti opakujeme třikrát. V uplynulých letech jsme zjistili, že ani dva programy nám nestačí a byli bychom neradi, aby na někoho nezbylo volné místo. Vstupenky většinou mizí opravdu rychle, tak nemůžeme zaručit, že bude možný i prodej na místě.

 

Odkaz na předprodej vstupenek: https://www.smsticket.cz/skupiny/539-street-busters-ceskoslovenska-edice

 

Sobota 9.12. 17:00

Předprodej akce


Neděle 10.12. 15:00

Předprodej akce


Neděle 10.12. 18:00

Předprodej akce


Předprodej vstupenek bude ukončen v pátek 8.12.2023 ve 12:00. 

Pokud budete mít na představení malé dítě, které bude sedět s Vámi na sedadle, nepotřebujete pro něj vstupenku (1 vstupenka= 1 sedadlo).

Vstupenka zahrnuje profesionální videozáznam z celé show. Odkaz na stažení videa v plné kvalitě bude zaslán na uvedený mail po zpracování kameramanem (cca 1-2 měsíce po show).

 

Vystupovat budou skupiny:

Baby 2

Mikro

Děti mini pokročilí

Děti mini

Děti Profi

Děti V

Děti A

Junioři Profi

Junioři A

Junioři Youngs

Junioři B

Hvk Profi

Hvk A

 

Na naší vánoční show nebudou vystupovat skupiny:

Baby Mini

Baby 1

Děti Basic

Junioři Basic

Kurzy pro dospělé

 

Skupiny Děti Basic, Junioři Basic a oba Kurzy pro dospělé budou našich show součástí jako diváci (platí pouze pro tanečníky bez doprovodu)- dle prodeje vstupenek upřesníme, na kterou show budou rezervovány vstupenky.

Zároveň těmto skupinám natočíme během posledních prosincových lekcí videa, ve kterých budou propojeny sestavy z uplynulých třech měsíců a videozáznam pošleme rodičům do mailu.  (po dohodě můžeme pozvat do studia i obecenstvo:))

 

Pro skupiny Baby 1 a Baby Mini uděláme vystoupení v našem studiu spojené s vánočním programem- dorazit budou moct rodiče dětí i sourozenci, prarodiče...Přesný termín a podrobnosti ještě upřesníme.