Street Busters

Dnes končí předprodej vstupenek na Street Busters Summer show 2024

21. 6. 2024

Krásný denheart

Konec předprodeje vstupenek

Připomínáme, že dnes 21.6. do 19:00 můžete zakoupit vstupenky na naší Street Busters Summer show za 310 Kč onlinesmiley

 

Předprodej akce

 

Ještě pro vás máme pro jistotu pár informací k zítřejší show:

Prodej vstupenek na místě

Vstupenky budou v prodeji i na místě od 16:00 do 18:00 za 350 korun - z organizačních důvodů bude probíhat prodej pouze u vchodu vedle dětského hřiště.smiley

 

Parkování

Co se týče parkování, několik parkovacích míst je přímo u areálu. Určitě ale není možné parkovat na trávě mimo vyhrazená parkovací stání. Byli jsme upozorněni, že za to padají velké pokuty.

 

Zóna pro tanečníky

V prostoru před pódiem budeme mít vyhrazená místa na lavičkách pro naše tanečníky. Pro diváky tedy nejsou tato místa určena. Během generální zkoušky nebude rodičům umožněn vstup do areálu.

 

Info ohledně pauzy od 16:00 do 18:00

Chtěli bychom poprosit rodiče, aby si děti z areálu brali mezi 16:00 do 18:00 pouze z vážných důvodů (v takovém množství dětí je jinak velmi komplikované hlídat kdo, kdy a kam odchází a aby se včas vrátil). Určitě není problém, aby s vámi děti trávily čas v případě, že dorazíte na místo dříve, jen to prosím vždy nahlašte trenérce skupiny. Volný čas můžete využít na společné občerstvení, případně na rodinné fotky atd:) Samozřejmě počítáme s tím, že na děti budeme po celé 2 hodiny před show dohlížet a každá skupina má domluvený svůj dozor. Dětem můžete s sebou přibalit určitě i svačinu, dostatek pití a případně nějakou dečku nebo podsedák na odpočinek venku (máme vyhlídlá nějaká místa ve stínu). Samozřejmě máme domluvený už na generální zkoušku až do konce show profesionální zdravotní dozor v případě, že by měl někdo zdravotní problémy nebo se stal nějaký úraz.

 

Raději přikládáme znovu informace, které jsme již rozesílali:

 

Sraz jednotlivých skupin bude v následujících časech:

12:30- Hvk Profi

13:00- Děti Profi, Junioři Profi, Junioři Youngs, Hvk A

13:15- Děti Mini pokročilí, Děti Mini, Děti A, Kurz pro dospělé

13:30- Děti V, Děti Basic

13:45- Junioři A, Junioři B, Junioři Basic

14:00- Mikro

15:00- Baby 1, Baby 2, Baby Mini

 

Vchod do areálu

Sejdeme se vždy u vchodu na letní kino, který se nachází dole u dětského hřiště (ostatní vchody budou v průběhu generálky uzavřeny).

V průběhu generálky nesmí být v areálu přítomni rodiče dětí (pouze s trenérkami domluvené maminky na hlídání).

 

Zázemí a převlékání

Zázemí na převlékání máme, ale vzhledem k tomu, že nedokáže pojmout naráz 400 tanečníků, určitě můžete dorazit v kostýmech a jen si do vnitřních prostor odložit batoh s pitím a přezutím. Ulehčilo by to trošku organizaci, ale necháme na to vás, možnost převléct se na místě určitě bude:) 

 

Diváci

Od 16:00 začneme do areálu pouštět diváky, otevřený bude opět dolní vchod u dětského hřiště a zároveň od 16:00 pro diváky otevřeme i vchod od ZOO.

Show zahájíme v 18:00 a konec by měl být po finálním harmonogramu kolem 20:30 - 20:45 (uprostřed bude cca 20 minut přestávka).

U vstupu si prosím připravte online vstupenku ke kontrole (QR kód). Pokud byste nemohli vstupenku v mailu dohledat, kontaktujte včas smsticket, který Vám pošle vstupenku znovu.

 

Moderátoři

Naši show bude opět uvádět skvělá moderátorská dvojice Albi a Pedroheart

 

Občerstvení

Po celou dobu budeme mít k dispozici vynikající občerstvení od Kavárny Paseka (káva, ovocné kelímky a další dobroty) a také další stánek s občerstvením, ve kterém se bude prodávat točené pivo, limonády, párky v rohlíku atd.heart

 

Moc se na všechny těšímeheart